شرکت اتوماسیون صنعتی TURCK در سال ۱۹۶۵ با  هدف اتوماتیزه کردن فرایندهای ساخت از طریق قطعات الکتریکی در آلمان فعالیت خود را آغاز کرد. هم اکنون این شرکت در زمینه طراحی و ساخت سنسورها، رابط های انسان و ماشین (Human machine interface)، و سیستم های RFID اعتباری مثال زدنی دارد. از محصولات این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:


محصولات تولید شده توسط شرکت Liebherr طیف بسیار گسترده ای را در بر می گیرد. از این میان می توان به تجهیزات الکتیکی و مکانیکی مرتبط با صنایع لجستیکی، حفاری، هوافضا، معدت کاری و ... اشاره کرد.


شرکت تلدین Teledyne به تامین فناوری های مورد نیاز بازارهای صنعتی گوناگونی می پردازد. این موارد عبارتند از اکتشاف و تولید گاز و نفت در آب های عمیق، تعیین کیفی آب، هوا و محیط، اتوماسیون و عکسبرداری. از مواردی که شرکت سامان تجارت میلاد قادر به هماهنگی برای همکاری با این کمپانی می باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:


شرکت سامان تجارت میلاد با توجه به سابقه کم نظیر خود در تامین موارد مورد نیاز صنایع نفت، گاز و پالایشگاهی، امکان تامین هر نوع از محصولات شرکت ABB اعم از موتور، ژنراتور، پمپ و ... را داراست.


الکتروموتور زیمنس آلمان بی شک جزو محبوبترین الکتروموتورها در جهان و ایران می باشد. صرفه جویی در مصرف انرژی در انواع کاربری این الکتروموتورها از اهداف اصلی شرکت زیمنس در تولید و طراحی الکتروموتورها بوده است.الکتروموتور زیمنس با سطوح ولتاژ مختلف برای سطوح گوناگون صنعتی و مصارف مختلف قابل دسترسی و عرضه می باشد. Simotics عنوان به کاربرده شده جهت اطلاق به الکتروموتورهای این شرکت  است.


شرکت بوهلر (Bohler) به صورت جهانی به تهیه و تامین انواع مواد مورد نیاز در صنایع جوشکاری می پردازد. در حال حاضر این شرکت به تامین بیش از 2000 محصول در این زمینه می پردازد. در این راستا شرکت سامان تجارت میلاد از طریق ارتباطات بین المللی خود قادر به تامین این محصولات، به طور خاص الکترودهای جوشکاری می باشد.